| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am dat licenta in 2015 si am avut o lucrare buna de licenta. De curand, o cunostinta m-a rugat sa i-o trimit fiindca era curioasa, si am trimis-o. Ulterior mi-am dat seama ca nu am suficienta incredere in persoana asta. Acum sunt un pic panicat ca nu vreau sa se foloseasca altcineva de lucrarea mea, la care am muncit peste 1 an si jumatate. Nu prea imi dau seama ce poate iesi din situatia asta.

Răspuns Câştigător
| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Nu prea are ce sa faca decat sa o dea altcuiva sau sa o folosesca chiar ea.Plagiatorul nu vei fi tu in acest caz, ci cealalta persoana care va veni cu aceeasi lucrare ulterior tie.