| Cic_Goethe_1994 a întrebat:

Mi-as dori foarte mult sa lucrez de acasa pentru ca as dori sa mai fac ceva bani pe langa salariul actual. Imi caut ceva de mai bine de o luna insa fie nu am primit niciun raspuns la cv-ul trimis, fie site-ul nu parea de incredere ( nu mi-as dori sa incep cu ceva gen: " castiguri de la nu stiu cate sute lei saptamanal, tot ce trebuie sa faceti este sa achizitionati pachetul nostru/cursurile noastre la doar 100 RON) Mi-ar placea in schimb sa ma angajez ca lucrator comercial online sau sa promovez anumite produse pe retelele de socializare...sau, nu stiu, asptept idei de la voi.
Multumesc!

1 răspuns:
| CuriousStuff a răspuns:

Daca oricine ar putea face bani de acasa nu ar mai merge nimeni la munca. Am mai spus si ma repet, daca nu ai cunostite serioase de programare sau de htps, adica sa scrii programe sau sa faci site-uri... sau design, ma rog, nu ai cum sa faci bani de acasa. toti astia care iti spun ca ai putea, ori te pun sa cumperi ceva inainte si asa le dai tu bani lor, ori te pun sa te inregistrezi cu ajutorul unui cod cu care le faci tot lor bani si daca nu aduci si tu cateva mii de persoane active pe site nu ai sanse sa faci vreun ban.