| Emiilea a întrebat:

Bună!
Nu ştiu ce profil să aleg : Ştiințe Sociale sau Ştiințe ale Naturii. Voi pe care credeți că ar trebui să-l aleg? Şi de ce?
DAU FUNDĀ!♥

Răspuns Câştigător
| Dumbi a răspuns:

Stiinte Sociale e partea de Uman, pentru mine ar fi o solutie ca ma ridica mult la BAC, Geografia. Poti sa te duci aici, daca te pricepi foarte bine la Istorie, Geografie, Logica, etc.
Stiinte ale Naturii e partea de Real, pentru mine ar fi a 4-a solutie, dupa Mate-Info, Stiinte Sociale si Filo. Daca vrei sa devii Medic, Chimist, Fizician, etc. aici e locul.happy