| LIoaaaa a întrebat:

Buna.
Pareri UMF Iasi, AMG?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Decizia iti apartine numai tie, fiindca noi nu stim ce doresti tu sa profesezi in urmatorii 40 de ani si nici nu stim la ce materii esti buna si ai putea sa faci fata.

| Georgescu10108373 a răspuns:

O universitatea foarte josnica! nu ajuta deloc studenții romani, prefera sa ofere burse străinilor, pe când romanii cu medii foarte mai nu primesc nimic pentru ca din nu știu câte sute de elevi, doar 10 primesc o bursa, condițiile din vestiarele de la spitale foarte proaste! nu sunt în stare sa obțină mai multe burse pentru studenții romani, rusine