| Elena_Maria_1993 a întrebat:

Pentru a fi admisa la facultatea de Afaceri și administrații dau examenul de admitere si la matematica? Dacă da, după părerea voastră, un elev la filo, il poate lua fara meditații la mate?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Orice elev care este organizat, are ambitie si rabdare poate lua un examen la matematica. Chiar si unul de la filo. Daca nu faci matematica la liceu, poti face meditatii separat.

| Elena_Maria_1993 explică (pentru anonim_4396):

Ambiția nu este o problema pentru mine, ma întrebam doar dacă la examen se cere foarte multa materie, mai multa decât s ar preda la filo. Multumesc pentru raspuns!