| popalexandra1234 a întrebat:

Pot elevii din clasa a 10 a sa aiba un jobb? Exista jobb-uri pentru ei? Sunt din Brasov. FUNDA

Răspuns Câştigător
| SoreSori a răspuns:

Da pot, sigur ca exista doar ca nu peste tot, daca cauti ai sa gasesti, multi prieteni ai mei s-au angajat vara asta ca chelneri. happy

| popalexandra1234 explică (pentru SoreSori):

Aha...mersi.Deci nu trebuie sa fi neaparat major, nu?

| SoreSori a răspuns (pentru popalexandra1234):

Sigur ca nu, atata timp cat ai buletin. Bine uni prefera sa ai peste 16 ani(inclusiv 16), dar banuiesc ca ai implinit 16 daca esti in clasa a 10a

| popalexandra1234 explică (pentru SoreSori):

O sa fac 16 ani peste vreo 4 luni. Sper sa gasesc si daca am 15.Mersi happy

| SoreSori a răspuns (pentru popalexandra1234):

Mai ai un pic pana la 16, sigur gasesti tu ceva happy