| anonim_4396 a întrebat:

Problema mea este destul de grava, de aceea va rog sa ma sfatuiti ce sa fac. am terminat facultatea in 2016 dar am ramas cu 5 restante si nu am putut sa imi dau licenta. in sesiunea asta vreau sa dau restantele si licenta doar ca nu ma simt pregatita, mi se pare foarte greu, peste puteri. In vara ma casatoresc chiar pe timpul cand se da din nou licenta. Nimeni nu stie despre restante. Ce sa fac? Sunt depresiva!

1 răspuns:
| Acras a răspuns:

Poate ai terminat facultatea de construit dar de absolvit nu poti spune nimic...cu 5 restante si fara licenta nu se numeste absolvit dar na ma rog in zilele astea sunt asa de multe lucruri ciudate...maritate fa copii si gata oricum sunt sigur ca nu ai habar de ce ti s-a predat acolo.nu iti mai bate capul