| clau321 a întrebat:

Buna puteti sa-mi spuneti si mie despre saitul www.viespar.ro dau bani sau este minciuna ca am completat la interbari si nu am primit nimic merita sau nu, as vrea si dova daca a luat cineva bani va multumesc mult si astept raspunsuri sincere raspunsuri

1 răspuns:
| Rares_1833 a răspuns:

Eu zic să îţi faci un nou cont, pentru că aşa am păţit şi eu! Te poţi înscrie aici (Copie link-ul legat în browser) Baftă:
Cine vrea să facă bani online, simplu şi rapid? Am testat site-ul pe pielea mea şi recomand cu căldură tuturor. Vă puteţi înscrie aici:

http://www.viespar.ro/? reff=64afd1646df0145a71f4ddbc6f605928