| ALINA20121545 a întrebat:

Am intrat la drept la taxa si am primit un email in care spune ca trebuie sa platesc prima transa intr-un interval de ore.
Stie cineva cat este la Facultatea de Drept Timisoara cat este prima transa?

Răspuns Câştigător
| christall a răspuns:

Felicitari! Pe site scrie asa: Candidații declarași admiși pe locuri cu taxă vor plăti în momentul confirmării locului, alături de taxa de înmatriculare, și 30% din valoarea taxei anuale de studiu. Din cate am vazut taxa anuala e 4500 ron. Si atunci prima transa ar fi de 1350 ron.

https://admitere.uvt.ro/......a-taxelor/

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Tranșa apare pe net unde ți-ai făcut și înscrierea în josul dosarului la opțiunea „de plată" unde ai plătit și înscrierea