| andreeamitoi a întrebat:

Am nevoie de ajutor in legatura cu o problema de pe facebook. Eram manager la o pagina de pe Facebook alaturi de 3 fete. Cu toate astea, cineva a spart contul uneia dintre noi si ne-a sters de la admine si s-a pus pe el admin, si acum mai si minte ca el este admin la pagina respectiva! Stie cineva cum pot recupera aceasta pagina? Orice comentariu este bine venit. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| gRasuPCH a răspuns:

Da normal. incerci sa te conectezi si dai de acolo blocare pagina (facebook ii va bloca pagina si u vrei primii un cod pe mai-ul pe care a fost facut contul) daca nu bagi de 4 ori parola gresita si o sa iti apara acolo : cont furat, parola furata,... sper ca te.am putut ajuta