| adrili10 a întrebat:

Buna seara am o problema cu pensia.Am fost membru CAP-u din 1976.Am muncit in toti ani la CAP si nu imi gasesc normele pe fiecare an numai pe ani intercalati.Cum trebuie sa procedez ca sa imi scot normele.Ca in tot anul daca nu lucram ne trageau drepturile de 30 de ari.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Incearca sa afli unde sunt documentele CAP in care s-a tinut evidenta normelor si te adresezi acolo.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa merge ti dumneavoastră la casa de pensii din zona/sectorul unde locuiti, si sa vorbiti cu cei de acolo, ei va pot solutiona problema.