| darius850m98992 a întrebat:

Buna seara.
Am si eu o intrebare, cine este sau stie, ce studii trebuie pentru Vodafone sau Orange, gen in magazin, bagi cartela, d-astea, bac, facultate?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Cu BAC-ul luat poti sa te duci al un interviu ca vanzator la orice companie de telefoane.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie nimic. Doar sa treci interviul

| ArianaVarcol a răspuns:

Bac-ul cu siguranta, facultate nu cred. cred ca depinde si de fiecare magazin, daca ai un curs facut sau orice pentru domeniu depinde si mult daca te pricepi cat de cat la telefoane, sa te porti frumos cu oamenii, sa te intelegi cu colegii