| Wordofthat999999 a întrebat:

As vrea sa pictez niste tablouri pe panza si dupa sa le vand, dar nu stiu cum sa fac, cum as putea sa fac rost de clienti ca sa le pot vinde, chiar si in alte tari? Ar exista o posibilitate? Nu de alta am nevoie de o suma mare de bani si sa-i strang si in acelasi timp o cu fac multa pasiune pentru ca imi place ceea ce fac. Funda+vot!

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

E un lucru bun.
Le poti vinde pe site-uri gen amazon.
Poti inregistra secvente din timpul muncii, si cu acestea faci un filmulet si-l postezi pe Youtube.

| Wordofthat999999 explică (pentru anonimg):

Draguta idee, multumesc.

| mentholinks a răspuns:

Stiu ca e destul de greu in acest domeniu dar merita sa incerci. Picteaza cateva tablouri si apoi le pui pe amazon, ebay. E bine sa incepi cu preturi mici.

| IIIshaneIII a răspuns:

Ai putea sa le pui la licitatie, de la un pret mic gen 10$