| anonim_4396 a întrebat:

:)
Astăzi m-am decis sa imi deschid un blog, si asa a am facut-o! :D
Daca nu-i cu supărare, aruncati o privire in link-ul pe care il voi lasa mai jos. Multumesc!
P.S. : V-as ruga sa scrieti părerea voastră in secțiunea de comentarii a blogului! Orice parere este primită cu caldura! :)

Link-ul :

http://cevadoarnou.blogspot.ro/? m=1

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Http://cevadoarnou.blogspot.de/2017/06/si-asa-se-scrie-istorie.html

renunta la curcubeul ala, m au durut ochii cand am deschis pagina si nu am citit nimic

http://cevadoarnou.blogspot.de/2017/06/recezii-literare-1.html
Renunta la fontul ala ca nu sta nimeni lipit de monitor sa citeasca. Si renunta la fundalul ala verde la titlu si concluzie... arata ca si cum as fi selectat ceva si e deranjant

| Pabibabum09 a răspuns:

Mhm. Am inteles. Este părerea ta, nu te contrazic.Nu stiu telefonul tau ce a procesat, dar cred ca este putin cam eronat răspunsul, nu crezi?! Adica, am folosit font colorat, insa se poate distinge litera de pagina. Oricum, multumesc pentru parere!

| Pabibabum09 a răspuns:

Aștept si alte păreri!