| numesiprenume0 a întrebat:

Bună seara! Ce trebuie făcut în cazul în care doresc să îmi schimb locul de munca, într-o perioadă cât mai scurta de timp, daca am depășit perioada de proba la actualul loc de muncă?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iti poti da demisia si mai stai la ei cate zile scrie in preaviz.

| Wr3nch a răspuns:

Depui demisia, astepti 21 de zile profit.

Sau ii convigi sa te lase sa pleci fara preaviz.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lichidare direct.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 dai demisia si astepti 20 zile
2 daca ti au facut un lucru rau poti sa iti ceri demisia fara preaviz
3 te intelegi cu ei si le explici situatia dar nu cred ca o sa vrea daca nu esti bine cu ei

Răspuns utilizator avertizat