| anonimulllll a întrebat:

Buna seara, pai. am 18 ani, sunt din Arad, am doar liceu terminat, nu am dat bacu și nici nu îl voi da, da nu despre asta vrea sa vorbim, îmi plăce mult pokeru, și nu vreau comentarii de la voi prin care sa imi Spune-ți ca nu-i bine și chestii de genu, joc poker cu prietenii joc bine, de fiecare data câștig, și m-am gândit ca as vrea sa încerc jobul de dealer, și vreau sa știu ce salariu as avea, și vreau doar in Arad sa lucrez. Ideea îi ca nu prea știu sa vorbesc engleză și franceza, am înțeles ca, contează și asta. Deci vreau sa știu ce salariu as avea de început si vreau sa știu dacă trebuie curs, și cât ar costa.

Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| chazz a răspuns:

De fiecare data castigi, se vede ce jucator profesionist esti laughing fi atent
"Nobody is always a winner, and anybody who says he is, is either a liar or doesn't play poker" -Amarillo Slim

| udrescuf a răspuns:

Salariul depinde de la angajator de la angajator, dar poti avea un salariu de la 1000 lei la 1600 lei, acum depinde de vechime si "experienta"

| anonimulllll explică (pentru udrescuf):

Știi sigur chestiile astea, ai lucrat tu sau o cunoștința de a ta in domeniu?! Trebuie sa fac ceva curs?