| NoobyBoy a întrebat:

Buna seara.
Sunt in clasa a 11-a si dupa ce termin liceul (sunt la mate-info) as vrea sa ma fac politist, preferabil de frontiera.
Imi poate da cineva mai multe informatii despre academii?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Exista o singura facultate care pregateste ofiteri si pentru politia de frontiera, respectiv Facultatea de Politie din cadrul Academiei "Alexandru Ioan Cuza" Bucuresti, gasesti informatii aici: http://www.academiadepolitie.ro/Facdepol/index.html. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| Narcis2007 a răspuns:

rolling on the floor,se gastiga bine la frontiera nu?rolling on the floor