| Deserth a întrebat:

Buna Seara TPU! A fost cineva plecat in strainatate cu anunt de pe net? Sunt capcane sau?!

1 răspuns:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Nu capcane, in majoritatea anjungi acolo si vezi ca salariul e mai mic decat in anunt sau ca conditiile sunt altele.Adica informatii false, si iti recomand sa verifici.Stiam ca exista ceva legat de Forta de Munca si acolo aveai o lista cu servicii. Oricum, grija mare.Si daca sunt numere de telefon suna la toate si intreaba cat mai mult.