| andreicena2 a întrebat:

Bună seara, TPU.

Mi-a spus o rudă care are experiență multă, deși nu e polițist, dar e un om inteligent, mi-a spus că polițiștii nu plătesc taxe, indiferent dacă e criză sau nu, și vreau să-mi aduceți la cunonștință dacă plătesc taxe, sau nu. Vă mulțumesc anticipat.

-Andrei

5 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este adevarat. Politistii platesc si ei impozitele si taxele, la fel ca orice alt cetatean roman.

| AdrenalinTm a răspuns:

Parlamentari nu platesc taxelaughing
politisti fiind bugetari ca si pompieri doctori profesori.....platesc taxe
cei din cadrul armatei nu platesc taxe si cei handicapati, veterani razboi

| justadream94 a răspuns:

Te asigur ca platesc taxele la fel ca noi toti. fara dubii, vorbesc din surse sigure! absolut toate taxele..nu sunt prea multe avantaje dar na..ai salar dupa terminare si un loc asigurat!

| simonel123 a răspuns:

Din cate stiu eu politisti platesc si ei taxe!

| De_la_Scularie_Ilie_1920 a răspuns:

Platesc la fel ca toti romanii! nu este nici o diferenta! parlamentarii, senatorii, base...da astia nu cred ca platesc!