| spaimaspaima a întrebat:

Buna seara` TPU Sunt clasa a 12 - a sunt pe profil de electronica si automatizari (TELECOMUNCIATII) Acuma la sfarsit am primit sa facem un atestat pentru o diploma in plus, vreau sa stiu daca e chiar asa importanta acea diploma cum spun profesorii? Multumesc frumos ` funda

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Trebuie sa-l faci insa nu o sa te ajute cu absolut nimic. Daca vrei sa lucrezi in domeniu trebuie sa faci o facultate pentru a fi specialist pe domeniul respectiv, atestatul e egal cu 0, poti sa-l pui la CV insa nu o sa te intrebe nimeni de el.