| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara,
Vreau sa stiu ce salariu se ofera ca promoter in sediu la RCS&RDS pe luna. In zonele cum ar fi Maramures, Salaj, Satu Mare.

Răspuns Câştigător
| laurentiu442 a răspuns:

Vreo 10

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

De ce nu îi întrebi pe cei de la Rcs?

| avram2403 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

I-am intrebat, iar raspunsul lor a fost ca salariu nu este important, de aceea am intrebat, ca poate am speranta sa nimeresc pe cineva care a lucrat la ei, ca sa imi spuna.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru avram2403):

Salariul este confidential prietene, îl aflii de la ei cand te programează la un interviu in vederea angajării, nu il aflii pe TPU.