| mirabela26craiova a întrebat:

spuneti-mi si mie ce trebuie sa fac ca sa devin prezentatoare de vreme.Imi place foarte mult acea meserie.

5 răspunsuri:
| Ecea a răspuns:

Trebuie sa mergi la facultatea de jurnalism apoi in functie de ceea ce vrei sa faci si cum te descurci vei fi repartizata unde doresti.Dar competitia este destul de mare acolo.

http://www.fjsc.ro/
acesta este site oficial, te poti documenta mai mult.

| bulin a răspuns:

In primul rand iti trebuie talent, dictie, frumusete, forme, amuzament si multe alte calitati... ca studii liceu cu profil media... dar acum na mai trebuie sa faci si sex uneori asta fara suparare

| Isaa96 a răspuns:

Pai o meserie usoar ar fi de designer vestimentar dar trebuie sa-ti angajezi o croitoreasa iar tu sa desenezi doar hainele. App vreau funda si vot!

| cristian200109 a răspuns:

Pai incearca sa int pe site intactmediaacademy.ro si acolo ai sa vezi te poti inscrie mai ales ca acum este si perioada de inscriere si profesori is adevarati reporteri de la antena1, 2,3 asa am auzithappy