| anasofia1000 a întrebat:

Ştie cineva cum e să ai un job la eMAG?

Răspuns Câştigător
| LittleBugsBunny a răspuns:

Salut! Depinde unde lucrezi.

Daca esti la Call center e cam nasol ca toata ziua stai la calculator preiei comenzi, verifici comenzi, vorbesti cu clientii samd.

Daca esti la Vanzari practic incasezi banii, introduci datele clientului etc

Curierul evident duce produsele din punctul a in punctul b, cara produsele de la masina pana la client etc

Acum depinde in ce departament te angajezi. Evident ca iti vor face training in care iti explica ce si cum trebuie sa faci. Sper sa nimeresti un colectiv ok de oameni happy

1 răspuns:
| tehno125482 a răspuns:

Depinde unde lucrezi!