| Muscalu_Rocsana_1991 a întrebat:

Buna,stie cineva o idee de a lucra de acasa? Sunt mamica in concediu de maternitate si caut un venit in plus, mersi.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce calificari ai si ce stii sa faci?

| Muscalu_Rocsana_1991 explică (pentru Violleta2022):

Din pacate nu am nici o calificare.Am lucrat in fabrica de de auto

| Brizbriz a răspuns (pentru Muscalu_Rocsana_1991):

Https://www.ejobs.ro/locuri-de-munca/remote
efectiv intrii zilnic, pana gasesti ceva care poti sa faci

| Violleta2022 a răspuns (pentru Muscalu_Rocsana_1991):

Este dificil in cazul asta sa gasesti ceva de munca acasa, cand nu stii sa faci nimic si nu ai calificari de nici un fel, iar in plus, depinzi de un copilas mic.
Intreba-ti prietenele daca stiu pe cineva caruia sa-i speli rufele, sau sa-i calci, ori sa faci curatenie, ca altceva nu ma pot gandii... fiindca de acasa nu poti pleca sa muncesti la gradini, sere sau agricultura.

| Gândesclarece a răspuns:

N ai cum mămică draga pentru că n ai cunoașteri sa faci lucruri online.