| helppppppppppppppppppppp a întrebat:

Buna!
stiti ce se face la liceul aurel vlaicu din Galati?

4 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Buna.
La acest colegiu/liceu se face profilul protectia mediului(resurse naturale si protectia mediului) cu specializarea (dai atestat la sfarsit)tehnician ecolog si protectia calitatii mediului si se mai face stiinte ale naturii dar la frecventa redusa.De asemenea mai exista invatamant seral, scoala de maistri si scoli profesionale.
Pentru mai multe informatii:

http://www.admitereliceu.ro/institutie/colegiul-tehnic-aurel-vlaicu-galati

Numai bine. Succes

| helppppppppppppppppppppp explică:

Si am uitat ceva ce poti iesi din acest liceu?