| andreeapalau a întrebat:

Stiti ceva despre firma de recrutare Public Work?

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Este o firma buna.

5 răspunsuri:
| Korrawi a răspuns:

Vad ca a scris cineva o pagina despre asta, aici :). Nu prea suna bine. E din 2011 postat.
http://anamariagombos.blogspot.ro/......entru.html

| andreeapalau explică (pentru Korrawi):

Multumesc frumos pentru raspuns dar nu cred ca este vorba despre aceiasi firma. Firma din acel blog se numeste Euro public jobs...multumesc loricum happy

| andreeapalau explică:

Andrei1237 spui asta din auzite sau ai plecat prin firma asta?

| Korrawi a răspuns (pentru andreeapalau):

Din auzite man happy imi cer scuze daca aia nu era firma. Nu am plecat cu ea. Asa, ca idee, iti recomand sa nu platesti nimic dinainte. Daca vor comisioane, sa le opreasca din salariul pe care il castigi acolo.
Bafta!

| andreeapalau explică:

Multumesc Korrawi.firma respectiva mi-a cerut doar taxa de inscriere de 100lei.comisionul mi-l ia din primul salariu. sper sa fie bine.