| ruxyme99 a întrebat:

Buna,stiu ca poate e o intrebare destul de aiurea dar sunt destul de dezorientata. La Universitatea Carol I, la Facultatea de securitate si aparare, este obligatoriu sa raman acolo la camin la fel ca si in politie? Sau pot sta acasa si doar sa ma duc la cursuri?

2 răspunsuri:
| francut a răspuns:

Este o unitate militarizata, asa ca te vei supune regulilor lor. Vei sta in camin si vei face si instructia de dimineata (dar si celelalte) alaturi de colegii tai. Nu scapi numai cu prezenta la cursuri.