| AdinaANDREEA339 a întrebat:

Sunt Adina am 15 ani si sunt in cautarea unei trupe de dans hip hop,multi spun ca-i patetic si fara rost.Eu îmi doresc lucrul acesta de mult timp si simt ca am chemare spre dans.Daca sunteti interesati va rog sa ma contactati si sa vedem ce putem face, tineti minte fara vointa nu se face nimic. App:Sunt doar amatoare. sper sa nu fie de rau

7 răspunsuri:
| christall a răspuns:

Mult succes! Daca asta iti doresti sa nu te lasi!

| AdinaANDREEA339 explică (pentru christall):

Mulțumesc foarte mult..sa stiti ca imi doresc mai mult dansul este totul

| AdinaANDREEA339 explică (pentru christall):

Mulțumesc frumos sper sa reusesc!

| Minailiuc_Robert_1976 a răspuns:

Nu ma pricep dar sora mea a facut niiste cursuri de dans si si-a luat mare teapa deoarece profesoarele trageau chiulul si nu faceau nimic! Deci fereste-te de tepari!

| Bociort_Dinu_1995 a răspuns:

X-Style!