| anonim_4396 a întrebat:

sunt clasa a VIII-a iar la liceu doresc sa merg la Regina Maria din Constanta pe Arhitectura, arte plastice si design. Oare reusesc sa intru cu 7-8? Ce materii voi avea?
MULTUMESC! dau funda laughing)

Răspuns Câştigător
| Ciubotariu_Teodora_1999 a răspuns:

Eu cred ca da.Eu tot la arhitectura vreau, dar nu in Constanta(in fine) si am inteles ca la liceele vocationale cum ar fi (liceul pedagogic, de arte, teologic, sportiv etc) conteaza mai mult nota din proba practica pe care o vei sustine in cadrul liceului.
**asta nu inseamna ca numai inveti pentru examenlaughing**
BAFTA!