| ItsMeMaRiA a întrebat:

Sunt clasa a VIII-a si sunt stresata pentru ca vreau sa intru la pedagogica. Stiu de probele emilinatorii, dar care este cea mai mica nota pe care o poti lua pentru a intra? crying.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni nu poate sti! Depinde de numarul de candidati, de gradul lor de pregatire si de numarul de locuri.

| Violleta2022 a răspuns:

Si noi cum am putea stii la ce liceu vrei sa mergi tu, daca nu ne-ai spus nici macar orasul in care esti?

| Violleta2022 a răspuns:

Cauta online liceul acela si vezi mediile de admisie de anul trecut.