| Ungureanu_Sebastian_1990 a întrebat:

Buna,sunt clasa a VIII-A sunt baiat si nu stiu ce sa ma fac in viitor, as vrea un loc de munca cu un castig destul de mare
imi puteti recomanda ceva?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Nu am mai auzit pe nimeni până acum să-și doreasca un loc de muncă bine plătit. De obicei oamenii își doresc locuri de muncă prost plătite. Cum de ți-a venit ideea asta?

| ZGEBYUSMEXIMUS a răspuns:

Ce-ti place tie nu ce iti recomanda altii! Asta-ti recomand

| LexTerOp a răspuns:

Ei bine, daca stii ceva matematica si, stii sa navighezi pe calculator, angajeaza-te in domeniu de IT, Este platit foarte bine, dar important, fa ceea ce-ti place, succes.