| bluesky a întrebat:

Sunt din zona Brasovului si as vrea sa ma inscriu la o scoala de dans. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Indiferent din ce oras esti, dorinta de a dansa este a ta si numai tu poti sti cel mai bine ce ti-ar place. Acum sunt scoli de dans pretutindeni, numai de tine depinde pentru ce optezi. Asultati simturile si vei sti sigur ce fel de dans vei urma!

2 răspunsuri:
| botafogo a răspuns:

Trebuie sa iti urmezi insctintul. dar daca tot vrei un sfat incearca la dans sportiv.(imi dai o fundita please ca rad prietenele de mine ca ele au 10-20 de fundite si niciuna)