| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in ultimul an de liceu si as vrea sa dau la facultatea de medicina, stie cineva din ce materii este examenul de admitere?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Te-ai hotărât cu cinci luni înainte să dai la medicină și nu știi nici măcar care sunt materiile de examen?

În plus, acum 10 zile voiai să te faci stewardesă iar acum două săptămâni nutriționist.

Nu știu de ce, dar am senzația că nu tratezi cu cea mai mare seriozitate acest subiect.

| Lioana a răspuns:

E cam tarziu sa intrebi asta. Pentru medicina trebuie o pregatire serioasa cu mult timp inainte. Dar daca te intereseaza astfel de informatii poti intra pe site-ul facultatii ca sa afli detalii. Vei obtine mai multe informatii si mai corecte decat de pe TPU.

| Kostzy5 a răspuns:

Chimie organica si anatomie