| Ellutzaa_Miha_1998 a întrebat:

Sunt nehotarata in alegerea profilului pentru facultate.Nu stiu exact ce sa aleg...management? Administrarea afacerilor? Administrarea afacerilor internationale..marketing...eu as vrea Administrarea Afacerilor deoarece am calificare de tehnician in administratie publica.Ce ma sfatuiti?

2 răspunsuri:
| Satango a răspuns:

Bună!
Te sfătuiesc să urmezi ceea ce-ți dorești. ''Eu aș vrea'', dacă vrei, asta faci. Odată ce încerci un lucru îți dai seama dacă e sau nu pe placul tău. Vei vedea din primul an dacă e sau nu pentru tine, apoi ai posibilitatea să te transferi. În orice caz, nu e mare diferență între profiluri.

| Ellutzaa_Miha_1998 explică (pentru Satango):

Multumesc frumos de raspuns.