| Coropisnitadenoapte a întrebat:

Sunt o fată din Anglia.Stau de o vreme aici dar n-am învățat limba încă și visul meu e să devin actriță dar nu știu cum și nu știu cum să-mi conving mama să mă dea la cursuri de actorie.Mie rușine în caz că nu vrea sau mai ales că nu știu chiar prea bine engleza.Vreau să fiu model dar nu știu cum dar în principal actoria e importantă dar chiar nu am nicio idee. Orice sfat e de folos.Plsss

1 răspuns:
| JustMeForever3 a răspuns:

Poti sa te faci actriță de filme p...o.Acolo nu trebuie sa stii engleza decat f.k me, dick, pussy etc