| anonim_4396 a întrebat:

Sunt studenta la facultatea de Psihologie si stiinte ale educatiei la frecventa redusa, iubesc foarte tare copiii si imi doresc un loc de munca. Imi puteti sugera unde sa ma angajez? Mentionez ca stiu sa am grija de copiii, am mai stat cu multi copii.

5 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Doar baby siter..restu...nu cred

| fabiola a răspuns:

Cati ani faci de facultate, as fii si eu interesata? Ma intreb daca cu aceasta facultate te poti angaja la o gradinita particulara?

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Poţi încerca să fii dădacă. Pune un anunt în ziar şi aşteaptă.

| MissCamelia a răspuns:

Poti incerca sa meditezi copii, sa gasesti un copil pe care sa-l pregatesti zilnic

| wolverine a răspuns:

Daca faci si cursul de pedagogie poti sa incerci ca profesor, educatoare sau ce vrei tu.