| anonim_4396 a întrebat:

Buna.
Sunt tineri care vor sa se apuce de hip hop aici pe site?
Caut tineri începători care cântă hip hop din Timișoara pentru proiecte pe termen lung.

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Buna idee dar ce crezi ca vei obtine cu asta? sunt unii care fac asta de zeci de ani si nu au ajuns sus.
Trebuie in afara de o investitie solida si talent sa ai spate mare.
toti carnatii care sunt deja promovati pe la tv si canta acum manele> brigada lui alex velea, au fost promovati ca au stat si cu pantalonasii in vine daca asa le-a spus producatorul sa faca pentru a fi promovatiwinking
Cu alte cuvinte nimeni nu te promoveaza sa ajungi departe cu bani putini sau pe degeaba, uneori nici daca ai bani nu te ajuta.

Daca vrei fa-o dar in afara de 50-100 de persoane care te asculta de curiozitate pe Youtube nu prea poti scoate bani din asta.