| anonim_4396 a întrebat:

te poti anjaga in strainatate fara bac? Ma refer in Spania, Italia, Anglia. si cam in ce domeniu?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

In mare te poti angaa doar ca muncitor necalificat, in agricultura, constructii, industria serviciilor, etc.

| vocea a răspuns:

Da ormal ca poti dar depinde unde daca esti pe santier sau la un restaurant poti dar daca vrei sa ai o functie mare nu poti.

| KenNine a răspuns:

Poti.Dar depinde poti incepe cu ceva mediu si apoi daca vrei o functie mai mare poti face un curs sau iti deschizi propia afacere.

| Anonimaa27 a răspuns:

Capsuni.