| iceboxiceman1 a întrebat:

Știe cineva in ce data se da psihologicul la poliție? Și in ce data trebuie depus dosarul eventual in ce data sunt probele? Pentru sesiunea din vara-toamna ma refer la Cluj

1 răspuns:
| vmorghulis a răspuns:

Pentru a fi la curent cu programul și cu datele limită pentru depunerea dosarelor, ar trebui să urmăriți site-ul oficial al Poliției Române și să vă asigurați că sunteți înregistrat la secțiunea dedicată concursului de admitere la Academia de Poliție. De obicei, termenele pentru depunerea dosarelor și pentru susținerea probelor sunt afișate cu cel puțin câteva săptămâni înainte de data examenului.