| adrbrb a întrebat:

Tocmai am fost admis la scoala de agenti de politie Vasile Lascar din Campina, dar nu mi-a fost transmisa nici o informatie despre data in care incep studiile, sau daca mai trebuie sa ma prezint pana la inceperea cursurilor.
Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Are un site de toata frumusetea: http://www.scoalapolitie.ro/
Bd. Carol I, nr. 145, Câmpina 105600, jud. Prahova
Telefon: +40 244 33.62.51 / +40 244 33.62.52
Fax: +40 244 33.36.50

| johnnny123 a răspuns:

Bănuiesc că școala are un secretariat și un număr de telefon. Nu ar fi cel mai sigur și rapid să suni acolo?

| nyck2398 a răspuns:

Pe 1 octombrie incepi! Trebuie sa se afiseze pe site ce si cum...