| Ssimiii a întrebat:

Bună TPU, aș vrea să merg și eu cu colinda cu o prietenă, dar e o problema. sunt mai timidă, și mi-e rușine să cânt. nu știu ce să fac, momentul ăla când se uită persoana care ascultă cântecul se uită exact la noi, și mi-e rușine, va rog, un raspun mai rapid, dau funda. :*
ps; CRACIUN FERICIT! :]

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Invinge-ti timiditatea, doar canti in cor, nicidecum singura...o poti ruga pe prietena ta sa cante putin mai tare.

| Resurrection a răspuns:

Strangetiva mai multi prieteni si asa sigur nu iti va mai fii rusine.
Bafta!