| Căpitanclaudiu a întrebat:

Bună TPU, acum 6 luni am obtinut permisul C+E si am gasit o firma care m-a angajat, am specificat ca sunt incepator si mi-a propus sa fac curse externe si sincer mi-e cam frica sa nu gresesc drumul etc. Ce spuneti, ar trebui sa renunt?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Curios, de obicei asemenea firme au nevoie de soferi cu experienta, nu incepatori.

| Căpitanclaudiu explică (pentru darrio2007):

Eu le-am propus să mă lase la curse în tară de 50 100 KM dar mi-au spus ca mă pot descurca si in extern daca am facut o cursa pe tara Bucuresti constanta... Dar in extern chiar nu m-as risca si mi-am propus sa plec

| Eireann a răspuns:

De asta exista GPS. Eu zic sa incerci macar o data, vezi cum te descurci, daca iti place si apoi poti sa decizi.