| MariusDumitru53 a întrebat:

Am ajuns recent la un liceu militar si anume cel de la campulung moldovenesc, il uasc, as vrea sa ma transfer dar mama si tata nu sunt de acord cu asta ce as putea sa fac? Cum sa-i conving p.s. am ales liceul miliatr ca sa ajung la academia de politie dar am aflat ca nu se poate. Vreau sa ma transfer doar ca sa merg ulterior la acdemia de politie

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbeste deschis cu ei, incearca sa le explici ca nu asta iti doresti, ca este prea mult...

| m1dn1gh7 a răspuns:

Muta-te cat mai apuci, mai precis cat mai rapid, oricum va trebui sa platesti absolut tot ce ai consumat, asta a patit un fost coleg de-al meu cand s-a mutat, a avut de platit 80 si ceva de milioane pentru c-a renuntat la liceul militar.winking

| Cristian_Manolita_1996 a răspuns:

Dupa parerea mea, trebuie sa le spui clar parintilor tai de ce doresti tu sa te transferi, nu pentru a nu mai face liceul mitar, doar pentru a te putea duce prin liceu la politie