| Visdeactor a întrebat:

Am nevoie de un răspuns, sau din partea comunitații...cum fac ca sa pot deveni actor de seriale indiene...imi doresc foarte mult asta, inca de când eram mic. Te rog sa imi spui câteva date, si de la cati ani poți face si unde poți face asta? Plus ca eu sunt un bun actor, am jucat in piesa de teatru la noi la scoala interpretând o poveste de copii mici, dar sunt sigur ca dacă imi vei spune ce trebuie sa fac ma ii descurca! Ma poți ajuta?

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Iar aud sunetul ala, de polonic lovit de frunte!

| missfatadelatara a răspuns:

Fenomenul Iulia Vântur...

| Hoskero a răspuns:

Tu realizezi ce inseamna asta? Sa stii limba indiana, adica limba hindi, iti trebuie diploma cum ca ai urmat scoala de arta
Nu tot ce vezi in filme se mananca

| indianulcom a răspuns:

Superb saitul https://www.indianul.com/

Toate serialele si filmele indiene merg fara probleme si rapid.