| alexa_1346 a întrebat:

:* am o intrebare.big grin imi puteti spune cum sa descarc muzica pe telefin? adica ce site sa acesez de pe telefon.p.s. am Samsung S3350..mersi muult. >fundabig grin

2 răspunsuri:
| anyshor a răspuns:

Te pot ajuta eu :*. In primul rand intra pe http://www.youtensils.org/ (este la fel ca youtube`ul), apoi scrie acolo ce melodii vrei. Apasa pe "Audio MP3" si apoi "RUN" si salvezi melodiile in calculator. Daca ai cablu de date, conecteaza-l la calculator si adaugi muzica pe telefon. Atat! Sper ca te-am ajutat, o seara placuta. Funda`?:*

| adytzzza a răspuns:

Eu stiu niste site-uri pentru telefon dar pentru telefin nu stiubig grin