| Pop_Vasile_1995 a întrebat:

am o intrebare, daca am fost angajat la o firma si m-am lasat, dupa cat timp pot sa ma reangajez la aceeasi firma?

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista nicaieri prevazuta o anumita perioada pentru reangajare. Singura problema este daca vor mai vrea sa te reangajeze, depinde acum si pentru ce ti-ai dat demisia si daca ai avut o activitate buna sau nu in prima perioada.

| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca te vor mai angaja.
Tocmai ai facut dovada ca nu ai chef de munca si nici seriozitate nu prezinti, prin faptul ca ai renuntat la putina vreme de la angajare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu te as mai angaja niciodata, clar a fost o problema prima data

| RoCkKiD a răspuns:

Legal, pot sa te angajeaze imediat dupa ce ai desfacut contractul de munca precedent. Acum daca vor e alta distractie.