| Oanaysia a întrebat:

Buna TPU am o intrebare.Eu frecventez de 6 ani scoala muzicala si mai am un an de frecventat,nestiid ce profesori o sa am m-am inscris la vioara si pian, eram micuta, clasa a 2 la generala.Am o profesoara de solfegiu foarte rea si birfitoare de aceea cam evit orele cu ea(lipsesc)iar la lectiile de pian ma cam desur cu toate ca nu am intrument acasa.Mai am un an de invatat si vreau sa renunt la aceste studii, au inceput sa imi displaca. Daca renunt voi primi atestat sau certificat ca am studiat 6 ani aceste cursuri? Cine stie spuneti-mi va roghappy

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca renunti, nu vei primii nimic!

| Oanaysia explică:

Eu deja m-am intresat si daca renunt voi primi o fisa ca am frecventat