| Yasmine1999 a întrebat:

Am o întrebare legată de facultatea de Finanțe, asigurări, banci și burse de valori de la București. Este adevărat ca odată ce ai terminat aceasta facultate, nu-ti găsești un loc de munca? Sau, ca sa poti avea un job, trebuie sa dai o suma mare de bani? Va mulțumesc

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Iti gasesti linistit, dar ca in orice cariera trebuie sa fii dispus sa incepi cu un job mai mic ca sa castigi experienta. Cei care se plang ca nu gasesc se viseaza direct directori de banca sau patroni.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca esti mediocru spre foarte slab probabil ca nu iti gasesti. Cat despre dat sume de bani, sa fim seriosi. Sunt sute de corporatii care angajeaza finatisti, acolo nu merge cu sume de bani.