| IAMNOTHERE a întrebat:

Am o intrebare mai dificilă:
Momentan sunt studenta la facultatea de drept (la cu frecventa, in anul 1, semestrul 2) si ma întrebam dacă ma pot transfera la fără frecventa si sa plec in Spania si sa ma întorc în Romania doar ca sa dau examenele. Intrebarea mea este următoarea: este asa ceva posibil?
As dori cat mai multe detalii despre acest subiect. Multumesc

DAU FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Daca facultatea are si program de studii fara frecventa si mai sunt locuri, da. Dar va trebui sa platesti o taxa mult mai mare.

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Intreaba la secretariatul școlii, ei stiu exact, nu stim noi.