| glugluglu a întrebat:

Am o mare dilema...sunt in clasa a-11-a profil științe ale naturii si as vrea sa stiu la ce facultăți as putea sa dau mai departe... având in vedere ca îmi place enorm matematica (nu fac informatica), nu.mi place biologia si nici chimia... M.am gândit la o facultate mate-info dar cum eu nu am făcut informatica nu am cum sa dau... Ce ma sfătuiți? happy

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Poti urma orice facultate doresti, dar la care crezi ca vei face si fata. Specialitatea liceului terminat nu conteaza, conteaza numai sa iei bacul.